12 بهمن 1401

Aria Lims

درایت

IPMP

blank

Qliksense

18 دی 1401

شماره مطلب : 615

برای نخستین بار در خاورمیانه؛ کاغذ تیشوی کاملا سفید

blank

مدیرعامل شرکت حریر خوزستان:

برای نخستین بار در خاورمیانه؛ کاغذ تیشوی کاملا سفید در شرکت حریر خوزستان تولید شد.

مدیر عامل شرکت حریر خوزستان از تولید کاغذ تیشوی سفید خبر داد و گفت: برای نخستین بار در خاورمیانه کاغذ تیشوی کاملا سفید از ترکیب خمیر سوگاس در شرکت حریر خوزستان تولید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت حریر خوزستان، سید جمال جزایری مدیرعامل شرکت حریر خوزستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان  گفت: تولید محصول با کیفیت کاغذ تیشو از مواد اولیه داخلی برای بالابردن کیفیت و رضایت مندی مشتریان و اهداف شرکت با توان و دانش نوآورانه و روزآمد متخصصان داخلی اجرایی و آغاز شد. 

به گفته این مقام مسئول، با تکیه بر دانش بومی و اهداف جدید برای جهش تولید در شرکت حریر خوزستان علاوه بر افزایش تولید توانسته، محصول با کیفیت بسیار خوبی برای اولین بار در این شرکت تولید شود.

جزایری می‌گوید: تلاش شد با تولید محصول با کیفیت کاغذ تیشوی کاملا سفید از مواد اولیه داخلی، رضایت مشتری را از نظر کیفیت و قیمت مناسب کسب کنیم.

مدیرعامل حریر خوزستان گفت: استفاده از ماده داخلی نشان داد که کیفیت در برابر ماده خارجی برابری و حتی کیفیت بهتری هم داشته که همین امر موجب شد که از خروج ارز جلوگیری شود.

به گفته او، تولید محصول کاغذ تیشو درماههای اخیر با استفاده از مواد اولیه داخلی از لحاض درصد خمیر، شفافیت و سفیدی با دقت بسیار بالا تولید شده است.

موسوی‌جزایری با بیان اینکه موارد یادشده تنها بخشی از اقدام‌ها در این واحد بوده و حجم فعالیت‌ها چند برابر موارد یادشده است گفت: خوشبختانه با تلاش شبانه‌روزی متخصصان این واحد صنعتی همچنین با حمایت‌ها و پیگیری‌های مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید و کیفیت پس از انجام اقدام‌های فنی متعدد، تولید کنونی نوید بخش آینده ای درخشان در صنعت تیشو کشور خواهد بود.

مدیرعامل حریرخوزستان به تلاش ‌های مدیران و کارکنان شرکت حریر خوزستان اشاره کرد و گفت: جا دارد از تلاش ها و زحمات آقایان ذبیح و پژک اعضای شورای اسلامی، جمشیدزاده مدیر کنترل کیفیت، ارشد مدیر ماشین و خط تولید، کبیری زاده مدیر تعمیرات، صبوری مدیر تولید، شوهان مدیر انبار و همچنین تمامی کارکنان متعهد، دلسوز و تلاشگر شرکت حریر خوزستان که شبانه روز برای تحقق شعار سال در این شرکت پای کار بوده، تقدیر و تشکر کنم.

گفتنی است که شرکت حریر خوزستان تولیدکننده انواع کاغذ بهداشتی در ایران وابسته به هلدینگ سلولزی تاپیکو و شرکت سرمایه گذاری تأمین‌اجتماعی (شستا) می باشد.

اشتراک گذاری

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی از آخرین اخبار ، اطلاعات ، مزایده و مناقصه های حریر خوزستان مطلع شوید . همچنین میتوانید از قسمت ارتباط با ما تماس برقرار کنید

blank

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی از آخرین اخبار ، اطلاعات ، مزایده و مناقصه های حریر خوزستان مطلع شوید . همچنین میتوانید از قسمت ارتباط با ما تماس برقرار کنید

blank