12 بهمن 1401

Aria Lims

درایت

IPMP

blank

Qliksense

3 دی 1401

شماره مطلب : 581

نشان «مدیر ارشد ارتباط‌گستر» به مدیرعامل شستا اهداء شد

blank

در هجدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی ایران؛

نشان «مدیر ارشد ارتباط‌گستر» به مدیرعامل شستا اهداء شد.

همچنین نشان ویژه ارتباطات رسانه‌ای به مدیر مرکز ارتباطات و رسانه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تعلق گرفت.

به گزارش واحد ارتباطات شرکت حریر خوزستان به نقل از شستا رسانه، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) در هجدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی که در تهران برگزار شد، نشان «مدیر ارشد ارتباط‌گستر» را کسب کرد.

در نشان «مدیر ارشد ارتباط‌گستر» خطاب به ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری، آمده است: هیئت داوران هجدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی با هدف توسعه ارزش‌های متعالی ارتباطی، توسعه مردم‌داری، پی‌ریزی و گسترش ارتباطات انسانی، اجتماعی و شهروندی متقارن و هم‌سنگ و پاسداشت منش تعاملی و ارتباطی، عنوان «مدیر ارشد ارتباط‌گستر» را به دلیل انجام خدمات مؤثر، مساعدت و توسعه ارتباطات با جامعه مخاطب، توجه به افکار عمومی، ارتباط مؤثر با رسانه‌ها و حمایت از برنامه‌های ارتباطی و نگاه تخصصی به روابط‌عمومی شایسته حضرت‌عالی می‌داند و این نشان را به آن فرهیخته گرامی تقدیم می‌کند.

 همچنین بر‌اساس رأی هیئت داوران سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی و نوزدهمین دوره جشنواره روابط‌عمومی ایران، ((نشان ویژه ارتباطات رسانه ای)) به دلیل توجه ویژه به ارتباطات تعاملی با رسانه ها، تولید و ارسال اخبار و جریان سازی موثر خبری بر اساس رویکرد، استراتژی و برنامه ارتباطی مدون، به مدیر مرکز ارتباطات و رسانه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ، تعلق گرفت.

 هجدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی، با حضور سلاجقه معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، جلالی معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و جمعی از مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها حضور برگزار شد.

شایان ذکر است حریرخوزستان از شرکت‌های وابسته به هلدینگ سلولزی تاپیکو و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) است.

اشتراک گذاری

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی از آخرین اخبار ، اطلاعات ، مزایده و مناقصه های حریر خوزستان مطلع شوید . همچنین میتوانید از قسمت ارتباط با ما تماس برقرار کنید

blank

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی از آخرین اخبار ، اطلاعات ، مزایده و مناقصه های حریر خوزستان مطلع شوید . همچنین میتوانید از قسمت ارتباط با ما تماس برقرار کنید

blank